Cedevita razbijena u Beogradu kod Crvene zvezde

U derbi utakmici 17. kola regionalne košarkaške ABA lige Crvena zvezda je u Beogradu razbila zagrebačku Cedevitu rezultatom 90:65.

13.1.2013.
19:20
VOYO logo

Koliko god čudno zvučalo, ali sve je praktički bilo riješeno do poluvremena kada je domaća momčad stvorila zalihu od 18 poena, koju do kraja susreta nije ispuštala. Prvih 10 minuta Zvezda je dobila rezultatom 28:19, a drugih 20:11.

Na kraju treće četvrtine Cedevita je smanjila i do 12 razlike, ali je beogradska momčad u posljednjoj dionici ponovno ubacila u brzinu više i do kraja u potpunosti razbila zagrebački sastav.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Boris Savović predvodio je Crvenu zvezdu do pobjede s 14 ubačenih poena, dok je Aleksandar Cvetković pridodao 12, a Ivan Rakočević 11 poena.

Bracey Wright je u redovima Cedevite ubacio 22 poena, te upisao šest asistencija, ali nije imao pravu pomoć svojih suigrača. U zagrebačkoj je momčadi još jedino Goran Suton bio dvocifren po broju poena (13).

Cedevita je porazom ostala peta na ljestvici, dok se Zvezda približila Igokei na svega dva boda.