'O MOJ BOŽE' / Ivica Zubac monstruoznim zakucavanjem ostavio Brooklyn u nevjerici: 'Uf, ovo je bilo baš gadno'

7.2.2023.
8:20
Screenshot
VOYO logo

Najbolji hrvatski centar Ivica Zubac noćas po našem vremenu odigrao je ponajbolju utakmicu sezone, ako gledamo po poenima. OVDJE pogledajte kakvu je utakmicu Ivica Zubac odigrao.

Čitlučanin je u pobjedi svojih Clippersa na gostovanju u Brooklynu 124-116 imao ukupno treći najbolji učinak ove sezone u postignutim koševima i treći učinak u koševima u svojoj momčadi.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image
NBA LUDNICA /

Fantastični Ivica Zubac protutnjao Brooklynom: Bogdanović opet pokazao da je igrač za bolji klub od Pistonsa

Image

Za 30 minuta Zu je upisao 19 poena, 12 skokova, 2 asistencije, 3 ukradene lopte i jednu blokadu. Posebno je ostalo upečatljivo njegovo monstruozno zakucavanje početkom treće četvrtine, kada je pri rezultatu 70-61.

Prvotno je Zu izašao na blok, a nakon toga je od Georgea dobio loptu na liniji slobodnih bacanja i između dvojice, poput ušice igle, monstruozno je zakucao i dignuo na noge svoju klupu, zapanjio dvoranu koja je ostala u nevjerici, a komentator je također ostao van sebe...

"O moj Bože, uf - ovo je bilo gadno", rekao je komentator.

OVDJE pogledajte monstruozno zakucavanje našeg košarkaša.

Rezultati susreta američke profesionalne košarkaške NBA lige igranih u ponedjeljak:

Detroit - Boston 99-111
Bojan Bogdanović igrao je 33:03 minute za Detroit i postigao 21 koš (šut za dva 4-7, trica 2-4, slobodna bacanja 7-7) uz 3 skoka i po 1 asistenciju, osvojenu loptu i blokadu
Brooklyn - LA Clippers 116-124
Ivica Zubac igrao je 30:00 minuta za LA Clipperse i postigao 19 koševa (šut za dva 6-9, slobodna bacanja 7-10) uz 12 skokova, 2 asistencije, 3 osvojene lopte i 1 blokadu

22. Golden State 54 28 26
  23. Minnesota 56 29 27