ŠARIĆ ĆE OVO ZAPAMTITI: / Dobra igra hrvatskog košarkaša u rijetkoj pobjedi 76ersa, ali nije sve bilo idealno

Image

Košarkaši Philadelphije svladali su na svom terenu Phoenix sa 120-105 i tako stigli do tek treće pobjede u trinaestoj utakmici sezone u NBA ligi.

20.11.2016.
10:52
Screenshot
VOYO logo

Hrvatski košarkaški reprezentativac odigrao je 25 minuta za sastav pobjednika i u slavlju sudjelovao s 10 poena (šut 3-7, od čega 2-4 za tri poena), sedam skokova, pet asistencija i jednom blokadom. Na način na koji je jednom prilikom sam zaustavio suparnika, zaustavio je i njega centar Sunsa Alex Len ne dopustivši mu da položi loptu u koš.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Dragan Bender sudjelovao je s jedanaest minuta u porazu Phoenixa i pritom postigao dva koša uz jedan skok.

Orlando Magic je kao domaćin svladao Dallas Mavericske sa 95-87 bez doprinosa hrvatskih košarkaša u poenima. Naime, Mario Hezonja nije niti ulazio u igru dok je Damjan Rudež za 12 minuta ostao bez ubačaja, promašivši jedini pokušaj iza crte za tricu.

NBA liga, rezultati:

Philadelphia - Phoenix 120-105 Orlando - Dallas 95-87 LA Clippers - Chicago 102-95 Milwaukee - Golden State 121-124 Memphis - Minnesota 93-71 Washington - Miami 111-114 Detroit - Boston 92-94 Houston - Utah 111-102 New Orleans - Charlotte 121-116 (produžetak)