[FOTO] ZANIMLJIV PRIZOR KOJI JE MNOGIMA PROMAKAO: / Boysi obilježili povratak imena Dinamo, a pogledajte što im je Kohorta poručila

Utakmicu su obilježili i navijači obaju momčadi

16.2.2020.
18:57
Davor Javorovic/PIXSELL
VOYO logo

U derbiju 22. kola Prve HNL Osijek je kao domaćin svladao Dinamo sa 1-0 (0-0). Strijelac jedinog gola bio je Mirko Marić iz kaznenog udarca u 77. minuti. Kazneni udarac skrivio je stoper Dinama Dino Perić koji je neoprezno startao na Marića u svom kaznenom prostoru udarivši ga po petama. Dinamo je u tim trenucima već bio s igračem manje jer je u 67. minuti isključen Dilaver koji je dobio dva žuta kartona.

Zagrebački je sastav utakmicu okončao sa samo osam igrača na terenu jer je pred kraj dvoboja zbog ozljede s terena izašao Perić, a trener Bjelica je ranije iskoristio sve tri izmjene, dok je u posljednjoj minuti sudačke nadoknade zbog drugog žutog kartona isključen i Stojanović.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Poruke navijača

Utakmicu su obilježili i navijači obaju momčadi. Boysi su iskoristili priliku i prisjetili su se "Plavog Valentinova", odnosno dana kada je vraćeno ime Dinamo...