Dan nakon što je postao treći stranac po broju nastupa za Real Madrid, budućnost Luke Modrića opet je tema u Španjolskoj.

Modrićevo šaputanje tema u Španjolskoj: Otkriveno što je rekao

Image

Novinar Marce Jose Felix Diaz tvrdi da je sve izglednije da će kapetan Vatrenih i sljedeće sezone ostati u Kraljevskom klubu.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Modriću na kraju sezone istječe ugovor s Realom, no u posljednje vrijeme ponovno je u odličnoj formi, a u petak je u pobjedi 1-0 nad Sociedadom igrao do 84. minute.

"Luka je pokazao, baš kao i u prethodnim utakmicama, da se nalazi u optimalnoj fizičkoj formi. U drugom poluvremenu je dobro upravljao loptom čime nam je pomogao izbjeći presing Real Sociedada", pričao je Ancelotti nakon dvoboja u Luku.

Modrić je ove sezone 20 puta nastupio u početnoj postavi, a 19 puta je ulazio s klupe za pričuve.

Trijumfom nad Real Sociedadom je ostvario 350. pobjedu s Real Madridom od kada je došao u klub u ljeto 2012. godine.

Ukupno je za Kraljevski klub odigrao 527 utakmica čime se izjednačio s bivšim brazilskim igračem Robertom Carlosom. Ispred njega su samo brazilski bočni igrač Marcelo s 546 nastupa i francuski napadač Karim Benzema sa 648 odigranih utakmica.