VELIKA VEČER LIGE PRVAKA / Pogledajte golove nevjerojatnog Haalanda, Messi također zabio za povijest

Image

Lionel Messi pogodio je u 22. minuti za vodstvo Paris Saint-Germaina od 1:0

5.10.2022.
22:48
Profimedia
VOYO logo

Manchester City igra protiv Kopenhagena u trećem kolu Lige prvaka. Englezi vode 5:0, a dva gola na utakmici zabio je fantastični Erling Haaland.

Image
A U TOM JE STVAR /

Haaland je otkrio tajnu njegovih nerealnih igara: 'Otac to radi prije svake domaće utakmice'

Image

Haaland je pogodio u sedmoj minuti na asistenciju Joaa Cancela za 1:0, a drugi gol je zabio u 32. minuti nakon asistencije Sergija Gomeza.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Treći zgoditak djelo je Davita Khocholave iz gostujuće momčadi, koji je udarac Gomeza poslao u vlastitu mrežu. U strijelce su se još upisali Riyad Mahrez i Julian Alvarez.

Messi za povijest

Lionel Messi pogodio je u 22. minuti za vodstvo Paris Saint-Germaina 1:0 protiv Benfice u utakmici 3. kola skupine H Lige prvaka.

Zabio je lijevicom uz desnu stativu golmana portugalske momčadi, nakon što je na najefikasniji način iskoristio dodavanje Neymara.

Image

Ovim golom Messi je postao prvi igrač u najelitnijem natjecanju koji je ikad zabio barem jedan gol protiv toliko različitih momčadi. Benfica mu je bila 40. po redu kojoj je smjestio loptu u mrežu.