NE IDE PA NE IDE / Treći poraz hrvatskih nogometašica u Ligi nacija: Finska na samom početku riješila utakmicu u Šibeniku

Image

Hrvatska će do kraja natjecanja još ugostiti Slovačku te gostovati kod Rumunjske.

31.10.2023.
19:12
VOYO logo

Hrvatska ženska nogometna reprezentacija u susretu je 4. kola skupine 2 Lige B Lige nacija pretrpjela treći poraz izgubivši u Šibeniku od Finske sa 0-2 (0-2).

FNC 13 ove subote, 4. studenog, stiže u Beograd, a revanš Croate i Vase pratite ekskluzivno na platformi Voyo od 20.00 u prijenosu UŽIVO

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Image
SLAVLJE U MADRIDU /

Navijačima 'Kraljeva' pao kamen sa srca: Vinicius Junior produžio ugovor s Real Madridom

Image

Iz mjeseca u mjesec Voyo donosi jedinstveno borilačko iskustvo

Image

Oba pogotka za Finsku je u samom otvaranju utakmice postigla Eveliina Summanen, prvoga u 4. minuti nakon velike pogreške vratarice Bačić, a drugoga glavom u 11. minuti.

U drugom dvoboju ove skupine igranom u utorak Slovačka je svladala Rumunjsku sa 1-0, pa je Finska na vrhu skupine s maksimalnih 12 bodova, Slovačka je druga sa sedam, Hrvatska treća s tri, a Rumunjska posljednja s jednim bodom.