Marin Čilić doživio novi šok u SAD-u!

Nakon dva sjajna nastupa i dvije početne pobjede na 125.000 dolara vrijednom Challengeru u Dallasu, Marin Čilić opet je upao u 'crnu rupu. Iako je bio veliki favorit protiv 175.

17.3.2012.
14:44
VOYO logo

U poprilično izjednačenom meču Dancevic, 175. igrač svijeta u ovome trenutku, je u prvom ogledu protiv našeg tenisača ipak uspio iščupati pobjedu. Presudna je bila bolja i koncentriranija igra u oba tie-breaka. U prvom setu nije bilo oduzetih servisa, a samo je Kanađanin stigao do dvije prilike da to napravi, ali nije uspio. Prvu 13. igru Dancevic je riješio u svoju korist sa 7-5. U drugom setu sličan scenarij. Jedina razlika u odnosu na prethodni set bila su dva oduzeta početna servisa, po jedan sa svake strane. Set ponovno odlazi u tie-break i opet pripada Kanađaninu identičnim 7-5 rezultatom. Vodio je pritom Dancevic i 6-2. Čiliću je malo trebalo da se vrati, ali ipak nije uspio.